Бренди Про компанію Новини Контакти Доставка
Доставка Про компанію Контакти
095-565-74-31

0

Ваш кошик порожній!

Фабрика "Вілюта" (Viluta), м. Днепр

Фабрика "Вілюта" (Viluta), м. Днепр

09.02.2017

Компанія «Вілюта» заснована у 1996 році і є підприємством, що стрімко розвивається на ринку домашнього текстилю України. Продукція компанії є однією з найбільш популярних в Україні, тому що компанія дбає про якість своєї продукції. З цієї причини, постільну білизну виготовляють  тільки з якісної тканини, за найкращими європейськими технологіями та стандартами!

В асортимент товарів постільної білизни Вілюта (Viluta) входять: постільна білизна з бязі-ранфорс, бязі-платинум, сатин-твіла, сатин-люксу, жаккардового сатину, також широко представлена дитяча та підліткова колекція постільної білизни, як у ліжечко, так і на полуторне ліжко.

Компанія Вілюта (VIluta) по праву є одним із найкращих та найпопулярніших виробників постільної білизни в Україні. Покупці цінують цю торгову марку за хорошу якість, красу, практичність та приємну ціну. Все це допомогло Вілюті заслужити на ринку України особливу, цілком заслужену репутацію, популярність і визнання серед кінцевих споживачів, так і серед оптових партнерів.

У розділі "Новини", який знаходиться на головній сторінці нашого сайту, Ви знайдете цікаві та корисні статті про те, як прати постільну білизну та як вибрати постільну білизну на свій смак та уподобання.